VETERINÁRNÍ PROGRAMY 

MEDrezona

BIOREZONANCE BICOM - JIŽ PŘES 15 LET VE VETERINÁRNÍ MEDICÍNĚ

 

Vítejte ve světě nových možností. Komunikace je základem pro změnu a cesta pro rozšíření naší vize o zdraví. Pokud jsou komunikační kanály bez bariér a blokád, jsme schopni pracovat na stavu optimálního zdraví. Přístroj BICOM harmonizuje organismus na elektromagnetické úrovni k posílení buněčné komunikace, která stimuluje samoléčící schopnosti těla. Za podpory uznávaných vědeckých zásad, založených na metodách výzkumu můžeme nabídnout řešení pro veterinární medicínu, které může efektivně a účinně léčit širokou škálu symptomů a nemocí.

"BIOMED CZ si klade za cíl podporovat novou a účinnou technologii, která napomáhá při akutních a chronických onemocnění zvířat. Tento produkt nabízí testovací a terapeutickou techniku, která je v současné době nad rámec konvenční veterinární medicíny. Naším cílem je poskytovat širokou platformu a podporovat multimodální systém léčení a terapie."

Biorezonanční metoda používá BICOM pro samoregulaci tělesného systému. Jedná se o vnitřní regulační systém, který brání tělo před nemocí a chorobami a odstraňuje blokády, alergeny, mikrobiologické zátěže apod. Biorezonanční metoda umožňuje praktický přístup a ovlivňuje vnitřní systém, který aktivuje tělu vlastní léčebné mechanismy.

V současné době je využíváno více než 16.000 přístrojů BICOM, které jsou používány ve více než 90 zemích po celém světě a to v široké škále odvětví včetně veterinární medicíny. V České a Slovenské republice jsme na začátku etablování biorezonanční terapie BICOM ve veterinární medicíně a tudíž se tu nachází obrovský potenciál využití.

Velkou výhodou této metody ve veterinární medicíně je možnost testování a určení anamnézy a to primárně za pomocí tenzoru a testovacích sad. Tímto způsobem lze vytestovat zatížení i bez přítomnosti zvířete, pouze za pomoci biologického materiálu (biologický materiál lze zaslat poštou a nebo přínést osobně). 

V případě nutnosti jsme ochotni i přijet, jinak z hygienických důvodů pracujeme se zvířety pouze formou nahraného čipu, ale i tak máme velké úspěchy jak u koní, koček tak pejsků. Čip si můžete vyzvednout osobně a nebo zasíláme poštou, ten se lepí na oholenou kůži či na obojek, postroj, deku nebo pelíšek.... Testování, podpora orgánů, odstranění blokád v těle zvířete, harmonizace vylučovacích orgánů, detoxikace, testování patogenů a jejich následné vyvedení z těla ven, srovnání psychického stavu, hojení ran atd.. to vše se děje za pomoci frekvencí, tato metoda je bez bolesti a obvykle zvířátka nepociťují žádné nepříjemné pocity.

Následná pomoc "zvířecím klientům" na místě (doma, ve stáji) se děje připojením daného zvířátka pomocí elektrod k přístroji Bicom. Metoda je bezbolestná a zvířátka opět obvykle nepociťují žádné nepříjemné pocity. Majitel může zůstat přítomný, takže většina zvířat je klidná a uvolněná během celého procesu, to zvyšuje účinnost jejich uzdravení.

Testovací soupravy jsou sady ampulí, které zahrnují skutečné látky nebo „digitalizované“ látky, např. alergeny, bakterie, viry, plísně, parazity apod., které mohou být použity pro stanovení diagnózy a léčby. Použití testovacích souprav je začleněno do vzdělávání o použití přístroje Bicom a poskytují rychlé a přesné metody pro identifikaci kauzálních faktorů chronických onemocnění a nemocí. Dále lze ampule za pomoci přístroje BICOM použít k léčbě těchto základních kauzálních faktorů a podporují proces hojení.

 

 

 

biorezonanční a detoxikační centrum