ANTINIKOTINOVÝ PROGRAM 

MEDrezona

Antinikotinový program - jak funguje?

 

V poslední době se přístroj BICOM stále více využívá jako podpůrná metoda při eliminaci závislosti na kouření v mnoha zemích. Úspěšnost této metody je velmi vysoká.

Důležité základy následujícího myšlenkového modelu biorezonanční metody se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice.

Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance – tak i každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet atd. – mají elektromagnetické vyzařování. Každá substance má svou určitou typickou frekvenci, se zcela individuální charakteristikou.

Pomocí přístroje BICOM je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po aplikaci zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

 

Před a po zákroku

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret. Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.

 

I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva=cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření. Pokud se při pití kávy neobejdete bez cigarety, doporučujeme krátkodobě vynechat i pití kávy.

 

Proto doporučujeme

  • odstranit zbylé cigarety z dosahu

  • odstranit popelníky, zapalovače

  • na místa, kde nejvíce docházelo ke kouření umístit žvýkačky, oříšky a jiné

  • hodně pít nealkoholické nápoje 2-3 litry denně (výrazně zvýšit přísun tekutin do těla, tím dochází k vylučování toxických látek z těla)

  • nezkoušet účinky antinikotinové metody se zapálenou cigaretou (i ta vede postupně zpět k návyku)

 

Cigarety si prosím vezměte sebou.

 

 

 

 

 

biorezonanční a detoxikační centrum