DETOXIKACE 

MEDrezona

Nejprve zjednodušené vysvětlení biorezonanční metody BICOM

Přístroj BICOM OPTIMA pracuje přímo s frekvencemi klienta, což poskytuje neuvěřitelné možnosti a široký rozsah využití. Jeho jádrem je takzvaný biologický filtr, který dokáže oddělit harmonické a patologické vlnění klienta. V praxi to funguje tak, že např. řešíme játra. Na oblast jater přiložíme flexibilní elektrodu, která snímá frekvence klienta. V daném programu zvolíme frekvenční rozsah, který se týká jater a další veličiny. Přístroj tyto frekvence jater nasnímá a zmíněný biologický filtr z nich oddělí harmonické vlnění, to jsou frekvence na kterých pracují játra správně, tyto frekvence zesílí a pošle zpátky do těla, aby tuto správnou činnost posílil. Dále vezme ty patologické, které můžeme jednoduše chápat jako chybné programy, ty invertuje a tím je v organismu oslabí. Dojde tak k posílení správné funkce jater a opravení patologie. Jelikož BICOM OPTIMA dokáže pracovat i v nízkých frekvencích, což je rozsah ve kterém spolu komunikují buňky našeho těla, dokáže opravovat a harmonizovat v nich chybné vzorce. To se dá velmi dobře využít u psychosomatických problémů, u energetických a emočních blokád, či při řešení šoků a stresů. Např. při detoxikaci najde frekvence látek které tam nemají co dělat (např. těžké kovy, plísně, bakterie, paraziti...atd.) a jejich invertovaná podoba pak pomůže jejich vyvázání z tkání a následnému vyvedení z těla. Je to tedy detoxikace šitá každému na míru!

 

 

Detoxikace - jak funguje?

 

Cílem detoxikace je zbavení našeho těla všech biologických a chemických zátěží a to včetně případných parazitárních infekcí a nastavit v těle acidobazickou rovnováhu, což je pH krve a většiny tělních tekutin na hodnotu pH 7,35-7,4. Zdravé tělo znamená detoxikované, čisté tělo.

Nezbytnou součástí biorezonanční detoxikační kůry je uvést ve správný chod imunitní systém, posílit detoxikační soustavu - lymfatický systém, játra, střeva, plíce a ledviny. Zbavit tělo všech toxinů a zvýšit tak odolnost organismu před onemocněním.

 

Toxiny jsou vlivy narušující rovnováhu v našem organismu, a tím i jeho samočisticí a samoregulační procesy. Odstraněním toxických vlivů se do organismu vrací schopnost autoregulace, snižuje se neklid a chaos, vrací se harmonie.

 

Pokud člověk trpí chronickými nemocemi, alergiemi, astmaty, opakovanými infekty a cítí se často unavený, je to signál tělesné disharmonie, jeho imunitní systém nepracuje tak, jak by měl a s největší pravděpodobností je to důsledek toxické zátěže, která se v těle nahromadila. Po vleklých onemocněních jako jsou například infekční mononukleóza, hepatitida, borelióza či chronická kolonizace stafylokoky a streptokoky, je detoxikace plně na místě, ale mnohem lepší variantou je prevence.

 

Vyvádíme z těla těžké kovy, karcinomní, radiační a chemické látky, dále eliminujeme negativní působení očkovacích látek, antikoncepce, chemoterapie, antibiotik, barbiturátů, kortikoidů. Vyčistíme škodlivé patogeny jako parazity, plísně, viry, bakterie, které si často i navzájem předáváme a způsobují nám celou řadu chronických a systémových onemocnění. 

 

Jste stále unaveni, podrážděni, pijete kávu, energy drinky, kouříte? Nemůžete se soustředit a špatně spíte? Váš imunitní systém se rovná nule, i když užíváte drahé vitamínové preparáty? Nebo jste v posledních letech užívali antibiotika, kortikoidy? Možná je vaše tělo zaneseno plísněmi, parazity, hleny a bakteriemi nebo těžkými kovy.

 

Pokud je náš organismus vystavován stresu, lékům, těžkým kovům, chemickým látkám, ionizujícímu záření atd., dochází k narušení jeho samočistících schopností a postupně se tyto látky v našem těle hromadí.

V dnešní době jsou, bohužel, tyto látky takřka všudypřítomné – v potravinách, ve vodě i ve vzduchu. Nejen že nás obklopují, ale další do sebe dostáváme v podobě různých očkování či léků. Jsou to tzv. anorganické toxiny.

Pokud se začnou tyto látky v těle hromadit, dochází k ovlivnění metabolismu, biochemických pochodů a imunity a objevují se potíže, jako jsou alergie, ekzémy, astma a mnohé další.

Ostatní toxické látky vznikají jako odpad při metabolických dějích. Nejznámějším takovým toxinem je nejspíše kosomorfin, který vzniká při metabolismu mléčné bílkoviny kaseinu. Dalšími jsou například puriny vznikající při trávení masa nebo bílkoviny glutein a gliadin – pšeničný lepek.

Dále jsou to mikroorganismy – bakterie, plísně a viry, které mohou v takto stresované a toxicky zatížené tkáni kdekoli v organismu a v jakémkoli orgánu vytvářet infekční ložiska. Ty jsou kryty hlenovým obalem a jsou tak chráněny před útoky imunitního systému a často i před léky. Jejich největší zákeřností je produkce mikrobiálních, tzv. organických toxinů, které vznikají v důsledku jejich metabolismu a zaplavují a oslabují celý organismus. Ložiska se často šíří dál do organismu, přesně podle vztahů orgánů dle čínské medicíny. Nacházíme je také v těch částech mozku, které odpovídají za řízení imunity, jakoby přesně věděli, kde postavit důležitá ložiska, oslabit tím imunitní systém a lépe tak unikat jeho aktivitě a pozornosti.

 

Frekvenční detoxikace je efektivní v podstatě u všech chronických problémů, neboť u nich vždy nacházíme toxické zatížení, infekční ložiska a metabolické poruchy. Jejich odstranění vždy přináší velkou úlevu a často i úplné vymizení dlouholetých potíží, jako jsou například alergie, ekzémy, astma, neurologické potíže, častá nachlazení a angíny, ale také úzkosti, deprese nebo hyperaktivita u dětí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

biorezonanční a detoxikační centrum