top of page

 RECENZE 

RECENZE
NAŠICH KLIENTŮ
Máte dobré zkušenosti s naším centrem? Zlepšil se Váš zdravotní stav, podělte se o Vaše poznatky s ostatnímí.
 
Rádi Vaše příspěvky zvěřejníme!
VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Dobrý den, chtěla bych se tímto podělit o svou zkušenost a poděkovat paní Hejnové a centru Medrezona. Po mnohaletém úsilí a nespočtu „zaručených“ diet jsem jako poslední volbu navštívila centrum Medrezona a vyzkoušela novou metodu hubnutí pomocí biorezonance a výsledky byly patrné téměř okamžitě. Po zharmonizování všech orgánů a celého těla začal organismus pracovat tak jak má a kilogramy šly samy dolů. Samozřejmě bylo nutné při léčbě se vyhýbat konzumaci sladkého, což díky Bicomu byla hračka a běhěm celého procesu hubnutí dodržovat pitný režim, upravit stravu a přestat konzumovat prázné kalorie. Což jsem se naučila až po konzultaci, kde mi bylo vysvětleno jak vlastně tělo funguje. Takže ještě jednou díky paní Hejnové za to, že mě naučila se správně stravovat, zdravě hubnout a především za to, že mi ukázala, že to opravdu jde.

                                                                     Kateřina Kovaříková

VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Chceš přestat kouřit? Díky Bicomu je to dnes už hračka.  Byla jsem velký kuřak. A myslela jsem si, že v mém případě už to tak zůstane. Ale díky Denise Hejnové a její metodě se můj život změnil. Kouřila jsem 14 let krabičku denně a bez cigarety jsem nevydržela ani pár hodin. Ale po její návštěvě mě chuť na cigaretu zcela přešla a necítila jsem již potřebu kouření. Bohužel jsem, ale začala přibírat, tak jsem jí znova kontaktovala a začala jsem docházet na hubnoucí kůru, diky které jsem nabraná kila schodila a zhubla i pár kilo navíc. Denisa Hejnová, mě naučila zdravě jíst a nyní se cítím o 100% lépe.  Bicom a její služby mohu všem jen doporučit.  Velmi děkuji.

 

 

 

 

                                                                      Michaela Jakubcova

VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Dobrý den, byla jsem kuřák, který denně vykouřil někdy i více než 30 cigaret. V září 2015 jsem zkusila antinikotinový program přístrojem Bicom, neboť´jsem sice chtěla přestat kouřit, ale chuť na cigaretu byla větší než moje vůle. Jsem moc překvapena, neboť´od té doby nekouřím a ani nepocituji tu neodolatelnou chuť si zapálit. Dokonce mi nevadí ani blízkost kuřáka. Samozřejmě, že musí člověk upravit svoje návyky, ale jde to opravdu lehce, až se sama divím. Doporučuji všem, kteří chtějí přestat kouřit.

 

 

 

 

     Jana Palečková

VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Denise Hejnové, která mě zbavila několika měsíčních problémů se zuby, nepřestavajících bolestí, zánětů, otoků a dalších komplikací. Když si již zubaři nevěděli rady co se mnou a neustále jen předepisovali další antibiotika, rozhodla jsem se pro alternativní metodu, kterou si nyní nemohu vynachválit. Již po prvním sezení se dostavila neskutečná úleva a dnes jsem bez potíží! Děkuji a vřele doporučuji!

 

 

 

 

 

  Monika Kortusová

 VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Dobrý den!

Jako odpovědný vedoucí jsem neustále ve stresu a pod tlakem a ne vždy se mi dařilo nepřenášet stres z práce do rodiny. Při velkém napětí jsem dokonce ani v práci už nezvládal soustředit se na podstatné věci. Proto jsem vyhledal pomoc v centru MEDrezona. O biorezonanci jsem se doslechl od kolegy a zaujala mě i pozitivní hodnocení na internetu. Po návštěvě centra jsem si uvědomil jak moc se mi po aplikaci daného programu ulevilo. Konečně vím jaké to je jít v klidu s manželkou na večeři a nebo nepřehlédnout důležitou věc v práci. Této očistě se věnuji každé 3 týdny a velmi děkuji paní Hejnové za vstřícný přístup i o víkendech!!!

          Petr Novotný

VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Dobrý den, chtěla bych poděkovat centru MEDrezona za vstřícný přístup a pomoc při eliminaci pooperačních bolestí mé dcery. Přišla jsem na doporučení mé kamarádky a jsem za tuto volbu velmi ráda. Už po aplikaci příslušného programu bolest z velké části odezněla, jednalo se o operaci slepého střeva. Návštěvu jsem s dcerou zopakovala ještě 3x včetně hojení pooperačních ran. Vše se nádherně zahojilo, dokonce i jizva po lepení čipu přímo na ránu skoro vymizela. Centrum navštěvujeme dál. Bylo zjištěno velké parazitální zatížení na jehož odstranění teď pracujeme. Určitě se zase brzy ozvu s dalšími poznatky!

 

 

    Karolína Sovová

 VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Dobrý den, již 18 let se léčím s hemeroidy, neúspěšně, mám za sebou i několik operačních zákroků, i teď jsem 5 týdnů po operaci. Ještě v den zákroku jsem navštívil MEDrezonu a byl mi aplikován pooperační program na hojení ran a na bolest, výsledek neuvěřitelný, i můj lékař byl velmi překvapen, jak je rána zahojena a to již po pár dnech. Hlavně díky rychlému procesu hojení se mi ulevilo i psychicky, tentokrát jsem ten první týden po operaci prožil ve větším klidu. Biorezonance mě přesvědčila, i nadále navštěvuji centrum, a o dalších pokrocích Vás budu informovat!

 

 

              Filip Rajko

 VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Dobrý den!

Od svých 15 let trpím na migrény, a to až 3 týdně. Bez léků se neobejdu, sice učinkují, ale něco za něco, na plnohodnotný život jsem mohla zapomenout a nejvíce tím trpěla má dcera která si chtěla hrát a já věčně polehávala. Biorezonanční metodou se podařilo migrény eliminovat, prostě ze dne na den bylo po bolestech a to vše po třech návštěvách. Co dodat... Děkuji!!! :)

 

 

 

 

 

     Marie Tošovská

 VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Atopickým ekzémem trpím již od dětství. Větší problémy začaly ve 14 letech, dnes je mi 31. Za poslední léta jsem hledala a podstupovala veškeré léčby, které byly možné. Kožní oddělení v nemocnici, lázně, tradiční čínská medicína. Nevěděla jsem už kudy kam a byla nešťastná. Pak jsem objevila na internetu biorezonanční metodu. Brala jsem to jako svou poslední šanci a vrhla se do toho. Výsledek byl nad mé očekávání. Ekzém se sice zatím nevyléčil úplně - ale podstupuji biorezonanci teprve 2 měsíce, ale z 90% je to pro mne obrat k lepšímu. Červené fleky po těle už vůbec nemám, kůže je vláčná, hydratovaná a hebká. Jsem neskutečně ráda, že něco takového existuje, a že jsem tohle podstoupila! 

 

                                                                        Michaela Beranová

 VLASTNÍ ZKUŠENOST

 

Zdravím!

Biorezonance mi odstranila opravdu silnou alergii na kočku, dnes mi již přítomnost kočky vůbec nevadí, jsem nadšená. Změnilo mi to život!

Mockrát Vám děkuji, ani nevíte co tohle pro mne znamená!

 

 

 

 

 

 

 

    Alena Kmínková

biorezonanční a detoxikační centrum

bottom of page