Antinikotinový program

December 3, 2015

 

Antinikotinový program - jak funguje?

 

V poslední době se přístroj BICOM stále více využívá jako podpůrná metoda při eliminaci závislosti na kouření v mnoha zemích. Úspěšnost této metody je z 90%! Tato metoda opravdu funguje!

Důležité základy následujícího myšlenkového modelu biorezonanční metody se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice.

Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance – tak i každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet atd. – mají elektromagnetické vyzařování. Každá substance má svou určitou typickou frekvenci, se zcela individuální charakteristikou.

Pomocí přístroje BICOM je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po aplikaci zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

 

Před a po zákroku

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret. Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.

 

I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

 

Proto doporučujeme

 • odstranit zbylé cigarety z dosahu

 • odstranit popelníky, zapalovače

 • na místa, kde nejvíce docházelo ke kouření umístit žvýkačky, oříšky a jiné

 • hodně pít nealkoholické nápoje 2-3 litry denně (výrazně zvýšit přísun tekutin do těla, tím dochází k vylučování toxických látek z těla)

 • nezkoušet účinky antinikotinové metody se zapálenou cigaretou (i ta vede postupně zpět k návyku)

 

Možné krátkodobé reakce

Ačkoliv antinikotinový zákrok nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se dostavit v důsledkuu ukončení přísunu nikotinuu do těla krátkodobé reakce, zejména:

 

 • sucho v ústech

 • mírně kovová chuť v ústech

 • slabší podrážděnost, nervozita a nesoustředěnost

 • únava

 • poruchy spánku

 • mírná ospalost

 • zvýšená potivost

 • mírná bolest hlavy

 

Tyto reakce jsou krátkodobé a zcela zmizí nejpozději do 2 týdnů od provedení zákroku. V případě obtíží je možné absolvovat antinikotinový program opakovaně. Berte prosím biorezonanční metodu jako způsob pomoci v zanechání kouření, který potlačí fyzickou závislost na cigaretách, nikoli psychické návyky.

Please reload

Doporučujeme

BIOREZONANCE VE STOMATOLOGII

December 22, 2015

1/10
Please reload

Poslední příspěvky

January 26, 2016

December 3, 2015

December 3, 2015

December 1, 2015

November 27, 2015

Please reload